O nás

Společnost Advantel, a.s., byla založena v roce 1999. V roce 2002 společnost získala licence ke zřizování a provozování veřejné telekomunikační sítě a k poskytování telefonních služeb prostřednictvím veřejné pevné telekomunikační sítě. V roce 2010 se management společnosti rozhodl rozšířit portfolio nabízených služeb o konzultační a implementační služby v oblasti systémů pro řízení vztahů se zákazníky a prodeje (CRM).

V rámci své sítě nabízí společnost Advantel pod obchodní značkou Smartcall širokou škálu předplacených telefonních karet pro cenově výhodná volání do zahraničí a v rámci České republiky. 

Předplacené služby Smartcall umožňují přístup téměř do každé destinace světa a současně nabízejí jednoduché použití a velmi výhodné mezinárodní tarify. Zákazníci služeb Smartcall se navíc mohou kdykoliv spolehnout na nejlepší kvalitu hovorů, spolehlivost sítě či výjimečnou zákaznickou podporu. Telekomunikační síť Advantel je přístupná 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, a to prostřednictvím bezplatných přístupových čísel na území celé České republiky.

Společně se svými partnery nabízí Advantel firmám kromě výhodných mezinárodních volání služby infolinek a linek zákaznické podpory (800 a 844), včetně konzultací pro efektivní využití linek a implementaci virtuálních telefonních ústředen.

 

Všeobecné podmínky pro poskytování služeb elektronických komunikací:

VSP SMARTCALL- 2014.pdf